Czy warto stosować Catch Me, Patch Me?

Czy warto stosować Catch Me, Patch Me?

Redakcja

2016-09-14

brak komentarzy

Czy wiesz, że jednym z najczęstszych błędów w odchudzaniu jest przyjęcie zbyt restrykcyjnych warunków diety? Bardzo często zdarza się sytuacja, w której pragniemy szybkiej utraty wagi i to faktycznie się udaje. Niemniej jednak, głodówka doprowadza jedynie do utraty wody, nie zaś tkanki tłuszczowej. Efektem restrykcyjnej diety jest również zaburzenie gospodarki hormonalnej, procesów fizjologicznych organizmu i niechcianego efektu jo-jo. Kto zamiast szczupłej sylwetki chciałby doprowadzić do takiego stanu swoje ciało? Zapewne nikt, lecz na szczęście są bezpieczniejsze sposoby na odchudzanie. Poznajcie Catch Me, Patch Me. 

Zakup - apteka czy producent?

Większość aptecznych preparatów to jedynie kolorowe zamienniki oryginalnych suplementów diety. Różnią się od siebie jedynie opakowaniem i cechują zazwyczaj znikomą zawartością składników aktywnych. A skuteczność? Niestety o niej zazwyczaj nie ma nawet mowy. Dlatego decydując się na suplement, postawmy na zamówienie bezpośrednio od producenta.

Catch Me, Patch Me - co warto wiedzieć?

Kobiety na całym świecie poszukują sposobów na szczupłą sylwetkę, lecz nie zawsze są gotowe na odstawienie słodkości i rozpoczęcie morderczego treningu. Dlatego idealnym rozwiązaniem są właśnie plastry Catch Me, Patch Me. Wykorzystują one technologię transdermalną, dzięki której substancje aktywne uderzają prosto w problematyczne partie ciała i tak rozbijają tkankę tłuszczową. 

Substancje aktywne w plastrach to przede wszystkim:

ekstrakt z owoców garcynii kambodżańskiej - o właściwościach przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejszających łaknienie i rozwiązujących problem podjadania
wyciąg z morskich wodorostów - o działaniu neutralizującym organizm z zalegających toksyn oraz stopującym magazynowanie tłuszczu w organizmie
guarana - dodająca energii i witalności, a także stymulująca mikrokrążenie skóry

Minimalny skład i maksymalna zawartość każdej substancji aktywnej to siła Catch Me, Patch Me!

Jeśli chcesz wypróbować działanie plastrów, odwiedź sklep producenta Catch me Patch me.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 163 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie