Najlepsze tabletki odchudzające nie zastąpią błyskawicznej diety!

Najlepsze tabletki odchudzające nie zastąpią błyskawicznej diety!

Redakcja

2016-10-23

brak komentarzy

Najlepsze tabletki odchudzające nie zastąpią błyskawicznej diety! Nowe suplementy diety pojawiają się coraz liczniej na aptecznych półkach. Niestety bardzo często nie mają nic wspólnego ze skutecznością, a zawartość naturalnych składników odżywczych jest znikoma. Co zatem zrobić, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę? Wystarczy dieta – dlatego dziś organizujemy przegląd najpopularniejszych z nich.

Dieta Dukana

Białkowa dieta Dukana ma tylu przeciwników, co zwolenników. Niemniej jednak, nie można jej odmówić rezultatów. W pierwszej fazie odchudzania, która trwa 10-14 dni gubimy kilogramy błyskawicznie. Dlatego po rozwiązanie sięgają osoby, które pragną szybko zrzucić fałdki tkanki tłuszczowej. Zasady diety są proste – żadnych węglowodanów. Co to oznacza w praktyce? Na 2 tygodnie zapominamy o chlebie, makaronach, ziemniakach, roślinach strączkowych oraz warzywach i owocach. Wykluczamy także słodycze i alkohol. Jedynymi akceptowanymi napojami jest niegazowana woda, gorzka herbata bądź kawa oraz napary ziołowe.

Dieta kopenhaska

Szczególnie polecana osobom, które pragną szybko schudnąć. Podstawą jadłospisu jest chude mięso (podobnie jak w diecie Dukana), lecz tutaj dozwolone są także niewielkie ilości warzyw i jeden owoc dziennie. A do tego zero chleba, makaronów, słodyczy i ziemniaków. W diecie kopenhaskiej ważne są godziny spożywania posiłków – śniadanie o 8, obiad o 14, a kolacja nie później niż o 18. Rekordziści w ten sposób zrzucili nawet 15 kg w ciągu 13 dni.

Dieta kapuściana

Nawet najlepsze tabletki odchudzające nie odchudzą nas szybciej niż dieta kapuściana. Jej podstawą jest zupa z ugotowanej główki kapusty, 6 cebul, 4 papryk, 6 pomidorów i pęczka selera naciowego wraz z aromatycznymi przyprawami. Poza tym daniem, do swojego jadłospisu można włączyć ryż niełuskany z warzywami na parze, surowe warzywa oraz jeden owoc dziennie. W piątym i szóstym dniu diety możemy sobie pozwolić na chude mięso drobiowe i wołowe.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 146 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

OdchudzanieDieta