Odchudzanie jesienią - jak się za to zabrać?

Odchudzanie jesienią - jak się za to zabrać?

Redakcja

2016-09-23

brak komentarzy

Jesień to moment, Gdy nasze letnie starania o pozbycie się wagi docierają w stan hibernacji, a z następna zbilansowana dieta cud czeka do postanowień noworocznych. Ale nie tym razem. Postępując według naszych porad uchronisz się od nadprogramowych kilogramów i nowy rok powitasz w rewelacyjnym kształcie.

Dobry plan

Tak jak każdy inny projekt walka z kilogramami wymaga dobrego planu. Ale zanim go przygotujesz pomyśl, ile w zasadzie masz ochotę zyskać. Jeżeli nie jesteś wystarczająco zdeterminowana, to Jednak posiadasz obfite szanse na niepowodzenie. by temu przeciwdziałać, wyznacz sobie realny cel, zanotuj go na kartce. zaplanuj jadłospis i treningi tak, by go uzyskać. Jeżeli osobiście nie wiesz jak to wykonać, Skorzystaj z porad lekarza-dietetyka. Kartkę powieś w widocznym miejscu (najrozsądniej na lodówce). I nawet nie myśl o pominięciu chociażby jednego punktu.

Posprzątaj dom

Nie, w ogóle nie chodzi o odkurzanie czy zmywanie naczyń. Czeka cię żmudna robota, którą od długiego czasu odkładasz. Wyczyść w zasadzie całościowe półki, kuchenkę i lodówkę (Tak, tak. Ściany za nimi także). Przejrzyj wszelkie zakamarki w jadłospisie a także spiżarni i wyzbądź się niezdrowego jedzenia i wszystkiego, co mogłoby utrudnić ci walkę z kilogramami. wszelkie słodkości, składniki z ogromną ilością sodu i modyfikowane na oleju powinny zniknąć.

Zapisuj, co jesz

Załóż najlepszy zeszyt i zapisuj w nim To, co jesz. Raz lub dwukrotnie w przeciągu tygodnia prześledź precyzyjnie własne dania i policz ich wartość kaloryczną. Analizy dowiodły, że ludzie prowadzące żywieniowy notes tracą sylwetkę dużo prędzej i efektywniej aniżeli „niepiśmienni”. Jesteś nazbyt zajęta lub za stara na poprowadzenie dziennika? Nie żartuj.

Poszukaj wsparcia

Nie pozostawaj sama z zrzucaniem wagi. Poszukaj wsparcia u najbliższej rodziny lub bliskich. Nic zdecydowanie bardziej nie motywuje aniżeli mąż lub żona dbająca o naszą sylwetkę. Popytaj swoich dobrych bliskich. Może ktoś również zmaga się z zbędnymi centymetrami. Razem niezmiennie raźniej.

ćwiczenia fizyczne plan

Bez właściwych treningów nie da się zmienić własnego ciała w maszynę do redukcji tkanki tłuszczowej. ćwiczenia na sali treningowej, w fitness klubie, bieg po lesie, joga, pilates, czy treningi przy telewizorze z DVD – Wybór Należy do ciebie. Istotne, by były regularne. Wkomponuj w swój System sportowy przeróżne treningi. Aktywując różnorodne części mięśni spalisz dużo więcej kcal.

Nikt nie bywa doskonały

Nie zapominaj, że jesteś wyłącznie człowiekiem. Nikt nie spodziewa się od ciebie cudów. Ale to nie powód do wymówek. Jeżeli skutecznie masz ochotę utracić centymetry, należy dać z siebie Wszystko. Ale jeden zły posiłek, czy jedna niewielka słabość tygodniowo to jeszcze nic strasznego.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 153 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietaFitness