Perle Bleue Active Retention Age - cena niska, satysfakcja wysoka

Perle Bleue Active Retention Age - cena niska, satysfakcja wysoka

Redakcja

2016-10-04

1 komentarz

Choć obecnie coraz mocniej odchodzi się od papierosów lansując ekologiczny i zdrowy tryb życia, wiele z nas nadal pozostało palaczkami. Negatywnymi skutkami palenia papierosów nie jest jedynie comiesięczna suma znikająca z konta czy ubrania przesiąknięte mało przyjemnym zapachem, ale i zmarszczki. Na powstałe w wyniku kombinacji upływającego czasu oraz naszego trybu życia bruzdy wypróbuj Perle Bleue Active Retention Age. Cena za ten produkt jest niewielka, za to rezultaty stosowania warte są zachodu.

Wpływ papierosów na cerę

Jak papierosy wpływają na cerę? Słyszy się często, że cera palacza wygląda na ogół o ok. 10 lat starzej. I to prawda. Dym papierosowy działa ponoć mocniej niż promienie słoneczne - skóra staje się powoli napięta, mocno przesuszona, by wkrótce okazać się łatwym celem dla wszelkich bakterii i podrażnień. To wszystko sprawia, że zmarszczki są widoczne wcześniej niż u osób, które nie palą, a ich skóra jest o ok. 3 razy starsza niż w przypadku osób wolnych od nałogu. Do tego papierosy wpływają także i na inne części ciała - osłabieniu ulegają włosy czy płytka paznokcia.

Jak zapobiec oznakom starzenia się skóry?

Do jednych ze sposobów zapobiegania występowania oznak starzenia się skóry jest wybór odpowiedniego kremu. Ostatnimi czasy często słyszy się o Perle Bleue Active Retention Age. Cena, wyniki badań, a także formuła zestawu w formie kremu połączonego ze specjalnymi ampułkami z serum aktywizującym sprawia, że jest to często wymieniany wśród “kosmetycznych objawień” roku specyfik. Zapłacimy za niego w promocji nie co więcej niż 200 zł. W zestawie otrzymamy 50 ml kremu z kompleksem Dermacom oraz ampułki z wyciągiem z algi śnieżnej. W połączeniu dają one niesamowite rezultaty, nawet w przypadku bardzo zniszczonej skóry. Do tego skład kremu jest bezpieczny również dla osób z wyjątkowo wrażliwą cerą.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 266 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

gosiamadej78

2016-10-14 10:43:31


krem na równi z innymi droższymi, więc po co przeppłacać?

UrodaKosmetyki