Perle Bleue Active Retention Age - gdzie kupić i jak stosować?

Perle Bleue Active Retention Age - gdzie kupić i jak stosować?

Redakcja

2016-10-14

brak komentarzy

W poszukiwaniu odpowiedniego antidotum na zmarszczki często kupujemy nieodpowiednie typy kremów, maseczek, dobieramy niewłaściwe zabiegi nieprzeznaczone dla naszego typu skóry. Stąd też wielokrotnie konfrontujemy się z brakiem obiecywanych rezultatów, co skutkuje stopniowym rozczarowaniem, a w rezultacie porzucenie wszelkich prób polepszenia naszego wyglądu. Należałoby zastanowić się na podstawie jakich czynników podejmujemy decyzję o wyborze danego preparatu czy kuracji i czy sam ten proces nie jest wadliwy. Niedawno na rynku pojawił się nowy produkt przeciwzmarszczkowy - Perle Bleue Active Retention Age. Gdzie kupić i jak stosować ten 2-składnikowy zestaw?

Co to Perle Bleue Active Retention Age?

Perle Bleue Active Retention Age to nie tylko krem, ale cały zestaw przeciwzmarszczkowy na noc. Składa się on z kremu o pojemności 50 ml oraz specjalnych ampułek z aktywnym serum nawilżającym, każda o pojemności 5 ml.

Krem - skład

Skład kremu to 100% naturalne elementy, które stopniowo nawilżają i napinają skórę. Wśród najważniejszych czynników aktywnych kremu wymienić można m.in.:

1)Kompleks Dermacom - To idealne połączenie ekstraktu z akacji senegalskiej oraz krokusa. Razem działają one na skórę wyjątkowo regenerująco -  stopniowo pomagają one odwrócić proces starzenia się komórek.

2)Kolagen - Naturalny budulec skóry. Dba o jej odpowiednią elastyczność i naprężenie. Dzięki znacznemu stężeniu kolagenu możemy zrekonstruować jej gładką powierzchnię.

3)Robinia akacjowa - Działa rewitalizująco. Pomaga rozświetlić cerę przywracając jej dawny blask.

Serum Clotho Gen - skład

Mini ampułki zawierają ekstrakt z algi śnieżnej, która znana jest z niesamowitej wytrzymałości. Pomaga ona aktywować specjalny “gen piękna” odkryty w 1997 roku. Dzięki temu nasza skóra uodparnia się na działanie postępującego czasu.

Jak stosować?

Krem i serum mieszamy za pomocą załączonej do zestawu szpatułki. Wklepujemy specyfik w okolice zaatakowane przez zmarszczki. Działanie należy powtórzyć każdego dnia przed snem. Efekty widoczne są już po 4 tygodniach, co potwierdzają badania prowadzone na Perle Bleue i opinie konsumentów. Gdzie kupić ten nowy produkt? Wystarczy poszukać autoryzowanych stron internetowych producenta i wypełnić odpowiedni formularz.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 149 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

UrodaKosmetyki