Magnet Strong – sklep internetowy lepszy niż apteka, czyli o nowym środku z feromonami

Magnet Strong – sklep internetowy lepszy niż apteka, czyli o nowym środku z feromonami

Redakcja

2016-10-25

brak komentarzy

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak zwiększyć swoje szanse u „tej jedynej”? Jak zwiększyć swoją atrakcyjność seksualną, pewność siebie i poczucie własnej wartości? Pokutuje przeświadczenie, że kobiety przyciąga dziś przede wszystkim odpowiedni status społeczny, karty kredytowe, dobry samochód, apartamentowiec w centrum miasta. Czy na pewno? Mimo ewolucji ludzie nadal działają niczym zwierzęta a przykładem tego są feromony. Feromony to sposób na komunikację bez słów – dzięki m.in. nim czujemy pożądanie i wybieramy zarówno seksualnych, jak i życiowych partnerów. Dziś feromonami możemy niejako sterować, w czym pomóc może preparat o nazwie Magnet Strong. Sklep internetowy oferuje dziś często większy zasób produktów niż niejedna apteka, dlatego warto zastanowić się nad zakupem bez wychodzenia z domu. Ale jak tak naprawdę działa Magnet Strong i dlaczego w ogóle mielibyśmy za niego zapłacić?

Feromony? Co to takiego?

Feromony rządzą naszym życiem od zarania dziejów, a my nawet o tym nie wiemy! Czym są? Jakkolwiek paradoksalnie to brzmi są to bezzapachowe zapachy – zapachy, które odczuwamy podświadomie nawet nie zdając sobie sprawy z ich niesamowitej siły. To sposób na komunikację bez użycia słów, składnik tzw. chemii miłości. Nie tylko przyciągają nas do danej osoby, ale i grają ważną rolę w procesie zakochiwania się a także osiągania orgazmu.

Ważnym aspektem feromonów jest fakt, że odczytywane są one jedynie w przypadku osobników tego samego gatunku – tylko wtedy działają.

Co ciekawe, feromony są na ogół utożsamiane jedynie z popędem seksualnym, co jest absolutną nieprawdą. Mówiąc „chemia miłości” mamy bowiem na myśli również i miłość rodzicielską czy zwyczajne ludzkie przyciąganie, również i takie, które związane jest z przyjaźnią i niezobowiązującą sympatią. Dlatego są one wykorzystywane nie tylko w dziedzinie miłosnych podbojów, ale i w kontaktach międzyludzkich, np. zawodowych. Feromony to bowiem sposób na przekonanie do siebie innych.

Jak działa Magnet Strong?

Magnet Strong to fiolka z bezzapachowymi feromonami, które bez problemu zmieszać można z używanymi codziennie perfumami. Znany jest z najwyższego stężenia męskich feromonów, co przekłada się na maksymalne zwiększenie atrakcyjności i łatwości kontaktów z kobietami. Niewielkie rozmiary sprawiają, że możesz je zabrać wszędzie, są dyskretne, opakowane w miłą dla oka fiolkę. Gdzie można kupić Magnet Strong? Sklep internetowy to gwarancja szybkiej transakcji i dostawy. Ponadto, tak jak w tym przypadku, za pomocą jednego przycisku można skorzystać z promocji, której w aptekach i drogeriach nie uświadczymy. 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Magnet Strong w promocji:
Magnet Strong
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 353 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Seks