Masaż lodem – dla zdrowia i urody

Masaż lodem – dla zdrowia i urody

Redakcja

2016-08-28

1 komentarz

Kilogramowa bryła lodu ze specjalnym uchwytem to przedmiot wykorzystywany przez kosmetologów a także rehabilitantów w trakcie wykwalifikowanych zabiegów spa, które pozytywnie mają wpływ na kondycji całego żołądka. Mowa tu o masażach lodem, docenianych przez tych, którym zależy na doskonałej aparycji, samopoczuciu a także dobrej formie.

Odnowa mięśniowa, poprawa elastyczności cery a także doskonałe rezultaty rehabilitacyjne – to wyłącznie niektóre z cech masażu lodem.  Sam zabieg to hit w salonach odnowy biologicznej a także gabinetach rehabilitacji, którzy scala w sobie walory zdrowotne a także regeneracyjne z wysoką efektywnością w poprawie sprawności fizycznej cery ciała.

Lód pogromcą bólu

Lodowy masaż, jako hit kosmetyczny, doceniają wszelkie panie. Niedotlenione a także nieoczyszczone z toksyn komórki cery przez styczność z lodem robią się lepiej ukrwione, co wpływa do dalszej stymulacji mikrokrążenia. Lód przyspiesza także zrzucanie nadwagi dzięki pobudzaniu masowanych miejsc, które utrzymuje się jeszcze długo po zabiegu.  Masaż lodem to także metoda na rzecz kobiet, które niedawno urodziły dziecko a także pragną przywrócić rozciągniętej skórze giętkość a także rozsądny wygląd.

Ulga dla mięśni

Lodowe masaże służą także zawodowym sportowcom a także ludziom zdrowym. Oddziałują na powysiłkową odnowę mięśniowa, redukują  odczuwanie bólu a także przeciwdziałają tworzeniu się opuchnięć. Poprzez kontrolowane oziębienie ciała hartują je, co bardzo pobudza układ odpornościowy całego żołądka.

Poznaj też najlepsze warzywne koktajle oczyszczające z toksyn.

Metabolity ruchu, określane popularnie kwasem mlekowym, pozostają usunięte dzięki kontaktowi cery z lodem, co błyskawicznie uatrakcyjnia kondycji całego ciała. Masaż lodem pobudza także mikrokrążenie tkanek okołostawowych, pozwalając na właściwe odżywienie stawów a także błyskawiczny powrócenie do formy.


Dodaj komentarz

Komentarze

kuanto

2016-10-24 23:41:01


ja to bym nie wytrzymała....

ZdrowieUroda